Ana Sayfa

Otomatlarımız

Hizmetlerimiz

Marketimiz

Kampanyalar

İletişim

Personelleriniz ve Müşterileriniz için limitsiz kullanım imkanı

sınırsız kullanıma açık

Personelleriniz ve Müşterileriniz hiç bir koşul olmaksızın otomattan ürün alabilirler.

faturalı hizmet

Aldığınız tüm hizmetlerin faturası kesilir. Faturasız işlem yapılmamaktadır.

DÜŞÜK MALİYETLİDİR.

Mutfak Personeli giderleri ve Mutfak giderleri baz alındığında alacağınız Free sistem otomat hizmeti çok daha maliyetli ve hesaplıdır.

İSTATİSTİKLER KAYIT ALTINDA

Ay boyunca otomattan yapılan tüketimler otomat üzerinde kayıt altına alınmaktadır. Ay sonunda anlaşılan fiyatlar üzerinden içilen bardaklar fatura edilir.

free sistem soru cevap

Free (ikram) modeli, şirketinize ücretsiz olarak kurulacak olan Sıcak içecek otomatının personellerinizin ve Müşterileriniz kullanımına koşulsuz, sınırsız bir şekilde açık olmasıdır. Otomattan isteyen istediği kadar limit olmaksızın ürün alabilmektedir.

Otomatların kurulumu şirket personellerimiz tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır ve otomatın ürün yüklemeleri bakımları, temizliği şirketimiz personelleri tarafından belirlenen zamanlarda yapılacaktır.

Ay sonunda otomatın bünyesinde barındırdığı tüketim raporu alınacak ve anlaşılan bardak başı fiyatlar üzerinden tarafınıza fatura edilecektir.

Bu sistemde müşteri şirket, otomatın hiç bir problemiyle, ürün dolumuyla, temizliği ile ilgilenmez. Bu işlerin tamamı şirketimiz tarafından yapılacaktır.

Şirketimiz seçtiğiniz pakete ve şirketinize özel yapacağı bardak başı fiyatlandırmalar neticesinde, aylık tüketilmesi gereken bardak sayısını belirler, şirketimiz çay kahve otomatı hizmetini verebilmek için talep ettiği tüketimin karşılanmaması halinde aradaki fark olan bardak sayısını minimum fiyat üzerinden tarafınıza fatura eder.

Şirketimizin kullandığı sıcak içecek ürünleri piyasada kabul görmüş onay almış, kaliteli ürünlerdir. Ürünlerin tadının ayarlanması ve programlanması tamamen elimizde olup, zevkinize göre revize edilebilmektedir.

Free sistemde sınırlama yapılamamaktadır. Ay’ın ortasında 1500 Bardak tüketim yapıldığı tespit edilmesi halinde otomatın devre dışı bırakılması hoş bir davranış olmayacaktır.

Bu sınırlama sistemi için Kartlı sistem hizmet modelimizi inceleyebilirsiniz.

Genellikle bu rakamlar bilinmez. Bu rakamları otomat kullanmaya başladığınız da görmüş olacaksınız. Basit bir hesap yapmak gerekirse, mola sayıları göz önüne alınabilir, personel başına 2 bardak ürün olarak hesaplanabilir, böylelikle tüketimlerin altında kalıp Garanti bedeli ödeme durumu saf dışı bırakmış olacaksınız.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Teklif Talep Formu