Ana Sayfa

Otomatlarımız

Hizmetlerimiz

Marketimiz

Kampanyalar

İletişim

ciro paylaşımlı sistemler

Hastaneler, Okullar, Çağrı Merkezleri, Spor salonları, Yurtlar sizlere özel ÜCRETSİZ otomat hizmetleri sunuyoruz.

HASTANELER

Hastalarınızın, Hasta yakınlarının ve Hastane personellerinin faydalanabileceği profesyonel Çay Kahve Otomatları ve Soğuk içecek, Kek, Bisküvi,çikolata otomatları kurulumu yapıyoruz.

detaylar

OKULLAR

Öğrencilerinizin faydalanabileceği Sıcak içecek otomatları ve Soğuk İçecek, Atıştırmalık otomat kurulumu yapıyoruz. Okul Yiyecek ve Soğuk içecek otomatlarında kullanılan ürünlerimizin Kantin ürünleri, Okullarda satışı uygun olan ürünlerdir.

DETAYLAR

ÇAĞRI MERKEZLERİ

Yoğun iş temposu altında çalışan çağrı merkezi çalışanlarının stresli iş ortamında verdikleri molalarında tüketebilecekleri Atıştırmalık ürünleri, Soğuk içecekleri, Çay ve Kahve hizmetlerini ayaklarına getiriyoruz.

DETAYLAR

spor salonları

Salon üyelerinizin rahatlıkla ve çeşitli ödeme sistemleri kullanabilecekleri su ve spor ürünleri otomatları, Çay ve Kahve otomatları kurumlarını yapıyoruz.

detaylar

DİĞER ŞİRKETLER

Yukarıda belirtilen kurumlar dışında, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu noktalar da bu hizmeti almak istemeniz halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili personellerimizin yapacağı keşif sonrası, olumlu bir görüş olması halinde kurulum yapılabilecektir.

DETAYLAR

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Kesintisiz Hizmet

Otomatlardan hizmet süresi boyunca, kesintisiz hizmet verecek şekilde dolum ve bakım planları yapılmaktadır.

Artan Prim Oranları

Ciro primleri, Aylık yapılan ciro üzerinden verilmektedir. Bu Oran Ciro arttıkça doğru orantılı olarak artmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Otamatlarımız aynı ürünlerle değil, farklı farklı çeşitlerle yüklenmektedir ve ürün talepleri firmamız tarafından değerlendirilip revizyon sağlanabilmektedir.

Gelişmiş Raporlama sistemi

Personellerimizin Otomatlara yapmış oldukları yüklemeler ve aylık satışlar ayrıntılı olarak, ay sonlarında paylaşılmaktadır.

Uzun süreli Çalışma

Çalıştığımız kurumlarla, uzun süreli çalışmayı amaç ediniyor ve buna göre hizmet veriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, karşılıklı kazan kazandır sistemini uyguluyoruz. Kurum ayırmaksızın referanslarınız bizim için değerlidir.

SNACK ÜRÜN GRUBU

Yiyecek ve Soğuk içecek otomatlarımız da kullandığımız ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

SICAK ÜRÜN GRUBU

Çay Kahve Otomatlarımız da kullandığımız ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Hemen Ara
Teklif Talep Formu